KONST / Litografier / Färglitografier 5028468
nr 502 8468
Färglitografier
1 par, signerade, 59x48
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 7 januari 2008
kl 16:42:09
100 kr
500 kr
300 kr
500 kr
700 kr